"Ne postoji ništa lepše u fudbalu od..." Jovan Mijatović, strelac gola za pobedu Zvezde: Mislim da je to genetski

Večernje novosti 22.10.2023  |  Novosti online

Mladi napadač Crvene zvezde Jovan Mijatović doneo je pobedu šampionu Srbije protiv Javora (3:2) golom u 79. minutu, a za klupski sajt je rekao da je ekipa pokaza karakter i da će svi nastaviti da se bore za dres kluba.

FOTO: FK Crvena zvezda - Osećam se odlično. Ne postoji ništa lepše u fudbalu od toga da na "Marakani" postignete gol za pobedu. Mislim da smo igrali dobro, ali nam je falilo malo sreće u završnici, pa smo u prvom poluvremenu pogađali i stative i prečke. No, uspeli smo da ostanemo prisebni i da na posletku trijumfujemo, te upišemo tri boda pred utakmicu protiv Lajpciga. Pokazali smo karakter, i to je ono što je bitno pred utakmice koje slede. Nastavićemo da se