Zvezda izgubila u ligi šampiona: Crveno-beli omladinci poveli, pa poklekli u finišu protiv Lajpciga

Večernje novosti 25.10.2023  |  Novosti online

OMLADINCI FK Crvena zvezda izgubili su u 3. kolu Lige šampiona od Lajpciga sa 2:1 i to posle preokreta.

FOTO: FK Crvena zvezda Nisu izabranici Nenada Milijaša želeli da se brane na ovom susretu. U prvom poluvremenu su imali više udaraca od protivnika (4-1) kao i više kornera (5-2). No, sve to nije bilo dovoljno da se matira Fernando Dikes. Ipak, drugi deo susreta je idealno počeo za Zvezdu. Igrao se 47. minut kada je Veljko Vukojević uspeo da zatrese mrežu Lajpciga i dovede crveno-bele do prednosti. Stali su gosti iza lopte nakon vođstva, usresredili su se na odbranu