Bod za Serafimovića - ''Čuka'' stigla dva gola zaostatka protiv Vojvodine!

Sportske.net 29.10.2023  |  Sportske.net

U derbiju 13. kola Superlige Čukarički je večeras na Banovom brdu remizirao sa Vojvodinom, bilo je 2:2, ali je utakmica ostala u senci povrede defanzivca domaćih Vojina Serafimovića koji je posle sudara glavama sa Normanom Kempbelom u finišu prvog poluvremena hitno odvezen u Urgentni centar.

Vojvodina je povela u 13. minutu posle kornera sa desne strane, kada je Zukić odlično reagovao na taj centaršut i udarcem glavom poslao loptu u mrežu golmana Filipovića - 0:1. Samo tri minuta kasnije na semaforu je pisalo 0:2, kada je Norman Kempbel majstorski pronašao Vukanovića sa leve strane, a napadač Vojvodine takođe dobro reagovao i vrhom kopačke zahvatio loptu i prosledio je u mrežu. Bio je to šokantan početak za ekipu Čukaričkog, koja je ionako bila