Kup Nemačke - Kad je Dortmundu teško, Rojs! Leverkuzen se mučio sa trećeligašem!

Sportske.net 01.11.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda savladali su na domaćem terenu ekipu Hofenhajma rezultatom 1:0.

Strelac jedinog pogotka za "milionere" u susretu dva bundesligaša bio je Marko Rojs u 43. minutu, a gosti su meč okončali sa igračem manje posle isključenja Kabaka. Bajer Leverkuzen savladao je kao gost tim Sandhauzena sa 5:2, ali za "farmaceute" to nije išlo tako glatko iako su posle prvih 45 minuta imali prednost zahvaljujući golu Ezekjela Palasiosa sa penala u 21. minutu. Sandhauzen je u 50. minutu izjednačio golom Eliča u 50, četiri minuta kasnije Džonatan Ta