Šok u Ligi šampiona: Barselona pala na kolena, Ukrajina "gori" posle velike pobede!

Mondo 07.11.2023  |  Nikola Lalović

Odmah smo videli veliko iznenađenje u Ligi šampiona pošto je Šahtjor razbio Barsleonu!

Odmah smo videli veliko iznenađenje u Ligi šampiona pošto je Šahtjor razbio Barsleonu! Odmah smo videli šok u Ligi šampiona! Šahtjor je kao domaćin uspeo da savlada Barselonu 1:0, a meč je rešio pogodak Sikana u 40. minutu meča. Napadala je Barselona do kraja, ulazili su Pedri, Feliks, Jamal i Balde u drugom poluvremenu, probao je na sve načine Ćavi da preokrene utakmicu, ali od toga nije bilo ništa. I pored ovog poraza Barselona je ostala prva u svojoj grupi sa