Fudbal i Liga šampiona: Dva gola Halanda i nova stranica istorije Mančester sitija – može li da odbrani titulu prvaka Evrope

Danas 08.11.2023  |  BBC News na srpskom
Fudbal i Liga šampiona: Dva gola Halanda i nova stranica istorije Mančester sitija – može li da odbrani titulu prvaka…

Erling Haland je toliko dobar da mu sada protivnički igrači traže dres na poluvremenu.

Norvežanin je postigao dva gola u pobedi Mančester sitija nad švajcarskim Jang bojsom 3:0 u 4. kolu Grupe G i plasirao se u nokaut fazu Lige šampiona zajedno sa nemačkim Lajpcigom, ali se više od golova i novog trijumfa branioca titule prvaka Evrope priča o detalju sa poluvremena. Pošto je Siti već na poluvremenu vodio 2:0, kapiten Jang bojsa Mohamed Ali Kamara prišao je Halandu i tražio mu dres dok su igrači išli ka svlačionicama. Napadač Sitija je bio