Real Sosijedad slavio golovima u nadoknadi vremena: Almerija pala na domaćem terenu

Kurir 11.11.2023

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su na gostujućem terenu Almeriju sa 3:1, u utakmici 13. kola španskog prvenstva.

Sosijedad je poveo golom Mikela Ojarsabala u 62. minutu, a izjednačio je Serhio Aribas u 76. Gostujući tim poveo je u prvom minutu nadoknade vremena kada je jedanaesterac iskoristio Karlos Fernandes, a konačan rezultat postavio je Martin Subimendi pogotkom u petom minutu nadoknade vremena. Posle šeste pobede Real Sosijedad je šesti na tabeli sa 22 boda. Almerija je jedina ekipa bez pobede u Primeri ove sezone i poslednja je na tabeli sa tri boda. Ranije danas