MEČ GODINE - 100 minuta, osam golova, tri preokreta i napravedniji remi, Čelsi - Siti - 4:4!!!

Sportske.net 12.11.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Čelsija i Mančester sitija bez dileme su odigrali meč sezone u Premijer ligi, danas je na "Stamford Bridžu" rezultat bio - 4:4! Večeras smo gledali atomski fudbal, tri preokreta, opet mnogo sumnjivih odluka, na kraju je rezultat bio verovatno i najpravedniji.

Siti je poveo iz penala u 25. minutu, golom Erlinga Halanda, koga je prethodno sa leđa povukao Kukurelja. Domaći su se bunuli, tražili su prethodni prekršaj Dokua nad Kajsedom, ali je sudija Tejlor pokazao na belu tačku. Svakako da će ovo biti odluka o kojoj će se pričati u narednim danima i ponovo postaviti logično pitanje - kako je Entoni Tejlor nakon što je "prebačen" u Čempionšip zbog brojnih katastrofalnih odluka odjednom dobio da sudi derbi na "Stamford