Kad Srbin raspali po lopti: TV komentator "odlepio" posle šuta Lazara Samardžića (video)

Večernje novosti 12.11.2023  |  Novosti online

Fudbaleri Udinezea odigrali su na svom terenu nerešeno, 1:1, protiv Atalante, a domaćin je poveo golom Valasa u 44. minutu na asistenciju srpskog reprezentativca Lazara Samardžića.

FOTO: EPA Samardžić je prethodno sjajnim udarcem uzdrmao prečku suparničkog gola. Lazar Samardzic’in şutu ne öyle ya? pic.twitter.com/8AaGK55jNp https://t.co/WVZCbljrQV — Trequartista (@Trequartista33) November 12, 2023 Bod Atalanti doneo je Ederson pogotkom u drugom minutu nadoknade vremena (VIDEO). Fudbaleri Fiorentine pobedili su danas na svom terenu Bolonju sa 2:1, u utakmici 12. kola Serije A. Bonus video: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na