E-Play, Nikola Vranjković i Obojeni program u okviru muzičkog programa CON konferencije u Novom Sadu
RTV 14.11.2023 | RTV
![E-Play, Nikola Vranjković i Obojeni program u okviru muzičkog programa CON konferencije u Novom Sadu](https://nstatic.net/img/logo/s/rtv.png)
NOVI SAD - Drugo izdanje CON konferencije, u organizaciji Udruženja Cinema City, biće održano od 25. novembra do 1. decembra u Novom Sadu, na čak tri lokacije: SKCNS Fabrika, Kulturna stanica Svilara i Pozorište mladih, uz bogat muzički i konferencijski program. U okviru muzičkog dela CON konferencije nastupiće neka od omiljenih imena alternativne, rok i pank scene, među kojima su E-Play, Nikola Vranjković, Obojeni program, M.O.R.T, Bolesna štenad i mnogi drugi mladi bendovi.
Prvi u nizu koncerata biće održan u petak 25. novembra, od 20 sati u Kulturnoj stanici Svilara, kada će u okviru BUNT showcase-a nastupiti beogradski alternativni sastav E-Play, pank bend iz Beograda Bolesna štenad, pobednici Bunt rok festivala 2017. godine Viva Vops, Bagremov med, koji su osvojili drugo mesto na ovogodišnjem Bunt rok festivalu i Sin Seekas, trećeplasirani na ovogodišnjem Bunt rok festivalu. E-Play je sastav vrlo jedinstvenog zvuka koji karakterišu