Zvezda na bukarijev pogon slavila na Karađorđu: Crveno-beli pobedili Vojvodinu i napravili odličnu uvertiru pred put u Bern

Kurir 25.11.2023

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su nad Vojvodinom sa 2:1 u okviru 16. kola Superlige Srbije.

Utakmica na "Karađorđu" potpuno je opravdala epitet fudbalskog derbija, uzbudljivo je bilo od prvog minuta pa sve do poslednjeg sudijskog zvižduka. Već u 3. minutu mreža se zatresla - Zvezda je golom Bukarija eskpresno stekla prednost, ali je već u 12. na smeaforu stajalo 1:1. Radomir Milosavljević se najbolje snašao u gužvi pred golom Glazera i doneo izjednačenje u Novom Sadu. Nastavio je domaćin da pritiska šampiona Srbije, on uzvraćao istom merom, a onda je