Futsaleri će prezimiti na čelu Prve lige: KMF Vranje - Novi Pazar 2:1

Vranje news 25.11.2023  |  Vranjenews

Klub malog fudbala (KMF) Vranje bio je bolji od Novog Pazara u derbiju 11. kola Prve futsal lige i ostvario pobedu od 2:1 (1:0) čime je, pored ranije obezbeđene jesenje titule u futsal eliti, omogućen i miran zimski san do nastavka takmičenja u februaru 2024.

Novi Pazar, koji sada na četvrtom mestu ima devet bodova zaostatka za Vranjancima, počeo je utakmicu odlučnije, sa željom da napada i eventualno prvi dođe do vođstva. Vranjski tim je odoleo početnoj blagoj inicijativi Novopazaraca i uskoro došao do svoje igre, koja im je i donela vođstvo u 13. minutu - strelac je bio Aleksandar Janjić posle odlične kontre. Novopazarci su nastojali da izjednače, ali u toj egal igri bliže golu do kraja poluvremena bili su Vranjanci,