Hofenhajm i Majnc podelili bodove: Barkok tragičar gostiju zbog promašenog penala

Telegraf 26.11.2023  |  Telegraf.rs

Hofenhajm je ovim remijem došao do 20 osvojenih bodova, i nalazi se na šestom mestu, dok je Majnc tek na 16. poziciji sa osam bodova

Fudbaleri Hofenhajma remizirali su sa ekipom Majnca sa 1:1, u okviru 12. kola nemačke Bundeslige. Viđen je po jedan pogodak u oba poluvremena, i prilično ujednačena igra, te je donekle i "ravnopravna" podela bodova. Gosti su poveli u 39. minutu preko Rihtera, da bi Hofenhajm izjednačio na startu drugog poluvremena, u 48. minutu preko Skova. Imao je Majnc krucijalnu priliku da dođe možda i do trijumfa u 68. minutu, ali je Barkok promašio jedanaesterac, odnosno