Спектакл Галатасараја и Јунајтеда: Шест голова у Истанбулу, најгора партија једног голмана и блистава партија неочекиваног хероја

Нова 29.11.2023  |  Аутор: Страхиња Николић
Спектакл Галатасараја и Јунајтеда: Шест голова у Истанбулу, најгора партија једног голмана и блистава партија неочекиваног…

Какво лудо поподне! Фудбалери Галатасараја и Манчестер јунајтеда одиграли су нерешено, 3:3 у групи А у утакмици о којој ће се још дуго причати, док је Севиља, иако је водила 2:0, изгубила са 3:2 од ПСВ-а у групи Б у оквиру 5. кола Лиге шампиона.

Слутило је на спектакл у Истанбулу и пре утакмице, али је мало ко очекивао да ће добити можда и најлуђих 90 минута ове сезоне у Лиги шампиона. Кренуло је бурно пред голом Јунајтеда, Галатасарај је притискао из минута у минут, али није успео да дође до предности упркос томе што је готово натерао Јунајтед да се брани из својих 16 метара у првих десетак минута, када је уследио тренутак инспирације Алехандра Гарнача. Добио је лопту у казненом простору, није ни