Partizan majstor završnice: Crno-beli teškom mukom u finišu slomili Vojvodinu i vratili se na pobednički kolosek!

Kurir 02.12.2023

Fudbaleri Partizana slavili su nad Vojvodinom sa 3:1 u okviru 17. kola Superlige Srbije.

Prvi šok Partizan je doživeo neposredno pred meč kada se povredio Svetozar Marković koji je bio planiran da počne, te je mesto u startnih 11 zauzeo Siniša Saničanin. Uvodni minuti meča protekli su u ispitivanju snaga i velikih prilika nije bilo sve do 22. minuta kada je Partizan pripretio iz kontra napada, Antić je gađao drugu stativu, a Kalulu je zakasnio da ubaci loptu u praznu mrežu. Usledio je period odlične igre Partizana, nizale su se šanse pred golom