Srbija držala senzaciju u rukama, a onda - sudije! Selektor izašao i poručio: Penali, isključenja... Ne sme tako! Video

Mondo 02.12.2023  |  Nikola Lalović

Selektor Uroš Bregar i Sanja Radisavljević su izneli utiske nakon poraza Srbije od

Selektor Uroš Bregar i Sanja Radisavljević su izneli utiske nakon poraza Srbije od Hrabra Srbija je vodila 53 minuta, držala utakmicu čvrsto u svojim rukama 45, a na kraju izgubila od Danske! Na startu Svetskog prvenstva za rukometašice naš tim je na kraju poražen 25:21 (10:12), ali konačan rezultat nikako ne odražava ono što se dešavalo na terenu. Srbija je vodila sa dva gola razlike sve do rezultata 19:17, a onda su sudije u 53. minutu dosudile duplo isključenje