Eredivizija - PSV-u niko ne može ništa, pao i Roterdam!

Sportske.net 03.12.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri PSV-a iz Ajndhovena nastavili su fantastičan niz pobeda u holandskoj Erediviziji. "Filipsovci" su u derbiju 14. kola kao gosti u Roterdamu savladali aktuelnog prvaka Fejenord rezultatom 2:1 i sada imaju skor od maksimalnih 14 trijumfa od starta takmičenja.

Nije bilo puno uzbuđenja u prvom poluvremenu. Domaći su bili nešto konkretniji i imali prilike preko Himeneza i Getruide, ali gola nije bilo. PSV je svoju moć pokazao u nastavku. Poveli su gosti u 64. minutu kada je Bakajoko sjajno proigrao Ismaela Saibarija koji se uvukao između dvojice protivničkih defanzivaca i smestio loptu iza leđa golmana Fejenorda Bajloua. Samo tri minuta kasnije ponovo je kapitulirala odbrana Fejenorda. Ferman je ubacio loptu iz kornera,