Mančester razbijen na ''Old Trafordu'': Bormut naneo novi poraz Junajtedu, i to kakav

Večernje novosti 09.12.2023  |  Novosti online

Izgleda da nagrade za najboljeg defanzivca meseca (Hari Megvajer) i trenera (Erik Ten Hag) nisu baš najbolje uticale na Mančester juanjted.

FOTO: EPA Bormut je slavio na ''Old Trafordu'' rezultatom 3:0 i naneo drugi poraz ekipi Junajteda, u poslednja tri kola Premijer lige. Mrežu Andrea Onane je načeo Dominik Solanke, koji je već u petom minutu doneo vođstvo svom timu, posle asistencije Luisa Kuka, a vrlo lako je gost mogao i do ubedljvije prednosti na poluvremenu. Ipak, jedan udarac Solankea je završio na stativi, dok je jedan pogodak "trešnjica" poništen zbog ofsajda engleskog napadača. Što nisu