FOTO Natho objavio fotografiju sa sudijama uz poruku ućutkivanja, reagovali fudbaleri Partizana zbog spornih odluka arbitara

Nova 12.12.2023  |  Autor: Miodrag Dimitrijević

Fudbaleri Partizana su poraženi na gostovanju Radničkom u Nišu sa 2:1 u 18. kolu Superlige, a nakon meča se više pričalo o suđenju nego o samom fudbalu.

Poveo je Partizan golom Saldanje u 54. minutu, a onda je usledio penal zbog kog su reagovali mnogi igrači Partizana. Petrov je pogodio sa bele tačke u 66. minutu za 1:1, a onda je autogol Mihajla Ilića presudio susret u 73. Nakon utakmice su se redom oglašavali fudbaleri Partizana, a jedan od nezadovoljnih odlukama sudija bio je i kapiten Bibars Natho. On je objavio fotografiju sa sudijama uz emotikone koji ućutkuju. Reagovao je i Mateuš Saldanja sa kratkom