Ni matiću nije bilo jasno šta se dešava: Ovo se ne viša često! Sudija nije reagovao, a onda šok - gol je poništen u 102. minutu

Kurir 15.12.2023
Ni matiću nije bilo jasno šta se dešava: Ovo se ne viša često! Sudija nije reagovao, a onda šok - gol je poništen u 102…

Situacija kakva se zaista retko dešava viđena je na utakmici Lige Evrope između Rena i Viljareala.

Utakmica je završena rezultatom 3:2 za španski tim, a domaćinu je u 102. minutu poništen gol koji bi mu doneo prvo mesto i direktan plasman u osminu ovog takmičenja. Ren je svakako kao drugoplasiran prošao grupu, ali će u borbi za mesto među 16 najboljih ekipaa u ovom takmičenju, za rivala imati ekipu koja u Ligu Evrope stiže iz Lige šampiona. Ono što se dogodilo u dramatičnoj završnici dugo će pamtiti svi u klubu i navijači. Bod bi bio dovoljan francuskom timu da