Fudbaleri Crvene zvezde pobedili Spartak u Subotici, het-trik Mijatovića

Politika 16.12.2023

SUBOTICA – Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas Spartak u Subotici rezultatom 4:1 u 19. kolu Superlige Srbije uz het-trik mladog napadača Jovan Mijatovića i tako napravili odličnu uvertiru za derbi meč protiv Partizana koji je na programu u sredu.

Mijatović je u 26. minutu doneo prednost Zvezdi na asistenciju Koste Nedeljkovića. Aleksandar Katai je duplirao prednost gostiju u 53. posle centaršuta Gelora Kange, prenosi Tanjug. Dva minuta kasnije Spartak je smanjio na 1:2 golom Andreja Todoroskog, asistent je bio Luka Bijelović. Već u sledećem minutu Mijatović je drugom golom na meču vratio Zvezdi dva gola prednosti, a u 90+4. minutu je posle druge asistencije na meču Kange postavio konačnih 4:1. Crvena zvezda