Dortmund se "okliznuo" protiv Majnca, Hofenhajm ispustio bodove protiv "fenjeraša"

Telegraf 19.12.2023  |  Telegraf.rs

Dortmund je ovim remijem ostao na petoj poziciji sa 27 bodova, dok je Majnc "pobegao" iz opasne zone, bar na kratko i nalazi se na 15. mestu sa 10 bodova

Dve utakmice 16. kola Bundeslige odigrane su u terminu od 20.30, i viđena su dva remija. Fudbaleri Borusije iz Dortmunda remizirali su sa ekipom Majnca sa 1:1, a oba pogotka viđena su u prvih 45 minuta. Domaći su poveli u 29. minutu pogotkom Branta, ali je u samom finišu prvog dela igre, u 43. minutu izjednačio van den Berg, Dortmund je ovim remijem ostao na petoj poziciji sa 27 bodova, dok je Majnc "pobegao" iz opasne zone, bar na kratko i nalazi se na 15. mestu