Užasne scene u Humskoj! Besni navijači Zvezde zapalili stadion! Stolice gorele i pre nego što je derbi završen (video)

Kurir 21.12.2023

Fudbaleri Crvene zvezde razočarali su navijače porazom od najvećeg rivala u 171. večitom derbiju.

Partizan je pobedio u utakmici zaostalog devetog kola, a na stadionu u Humskoj viđene su i ružne scene. Crno-beli su stigli do prednosti preko Bibrasa Natha u završnici prvog poluvremena, a od 66. minuta i gola Mateusa Saldanje Partizan je imao 2:0. Besni navijači Crvene zvezde koji su popunili severnu tribinu zapalili su nekoliko stolica i pre nego što je utakmica završena. Gol koji je postigao Šerif Endijaje u 71. minutu nije utešio i smirio pristalice gostujućeg