Vlahović heroj sa klupe, Juve dobio najmlađeg strelca u istoriji i savladao Frozinone!

Sportske.net 23.12.2023  |  Sportske.net

Fudbaleri Juventusa pobedili su Frozinone u gostima sa 2:1, u utakmici 17. kola Serije A.

Heroj "Stare dame" bio je srpski reprezentativac Dušan Vlahović, koji je ušao sa klupe u 54. minutu pri rezultatu 1:1 i postigao gol za trijumf svog tima u 81. minutu. Juventus sada ima 40 bodova na drugoj poziciji, što je jedan manje, uz meč više, od lidera Intera. Frozinone je na 14. poziciji sa 19 bodova. Juventus je bio bolji u prvom poluvremenu i poveo je već u 12. minutu. Izvršili su gosti strahovit presing na golmana domaćih Turatija, naterali su ga na