Kris Vud sa tri gola doneo pobedu Forestu protiv Njukasla, goleada Šefilda i Lutona

RTS 26.12.2023

Fudbaleri Notingem Foresta savladali su na otvaranju Boksing deja ekipu Njukasla 3:1 u utakmici 19. kola Premijer lige. Bornmut je savladao Fulam sa ubedljivih 3:0, dok je Luton posle preokreta savldao ekipu Šefilda.

Njukasl je dominirao tokom većeg dela meča, ali je gostujuća ekipa iskoristila prilike u kojima se našla. Domaći tim poveo je u 23. minutu pogotkom Aleksandra Isaka. Notingem Forest je do trijumfa stigao golovima bivšeg fudbalera Njukasla Krisa Vuda. Vud je izjednačenje Forestu doneo u 45. mintuu, samom finišu prvog poluvremena, da bi u drugom golovima u 53. i 60. doneo potpuni preokret i trijumf. Fudbaleri Njukasla se trenutno nalaze na sedmom mestu na tabeli sa