Vlahović heroj Juventusa - Preokret u nadoknadi i nastavak serije pobeda!

Sportske.net 07.01.2024  |  Sportske.net

Juventus nastavlja sa pobedama u Seriji A, uz nastavak potere za vodećim Interom! U 19. kolu Serije A, Juve je večeras posle preokreta savladao Salernitanu sa 2:1, a gol odluke postigao je naš Dušan Vlahović u nadoknadi vremena! To mu je treća pobeda u nizu, kojom se učvrstio na drugom mestu sa 46 bodova, dva manje od Intera.

Pred kraj prvog poluvremena Salernitana je povela prelepim golom Đuliuja Mađorea. Igrao se 39. minut meča, akcija domaćih po desnoj strani, na kraju Čauna dodaje do Mađorea koji sa petnaestak metara šalje neodbranjiv udarac u desni ugao gola gostiju - 1:0. Tim rezultatom je završeno prvo poluvreme, a trener Juventusa Masimilijano Alegri je u svlačionici ostavio Gatija i našeg Filipa Kostića, umesto kojih je na teren poslao Ruganija i Ilinga Žuniora. I, posle samo