Bivši selektor Hrvatske oduševljen partijom Partizana u duelu sa Makabijem: Kome nije jasno nek dođe jednom u „Štark arenu“

Danas 13.01.2024  |  V. N.
Bivši selektor Hrvatske oduševljen partijom Partizana u duelu sa Makabijem: Kome nije jasno nek dođe jednom u „Štark…

Bivši košarkaš Cibone i selektor reprezentacije Hrvatske Aleksandar Petrović bio je oduševšljen partijom Partizana i preokretom koji su crno-beli napravili u utakmici 21. kola Evrolige protiv Makabija (88:79).

Ekipa Željka Obradovića je u drugoj četvrtini imala minus od 24 poena razlike, ali je zahvaljujući sjajnoj igri u drugom poluvremenu uspela da napravi rezultatski preokret. „Postoji li racionalno objašnjenje za ovakve come backove Partizana na domaćim utakmicama Evrolige? Ko ne zna odgovor trebao bi bar jednom otići u Štark arenu“, napisao je Petrović posle utakmice. Partizan je u meču sa Makabijem peti put u sezoni uspeo da nadoknadi dvocifren minus i dođe do