Zabava arhiva vesti 17.01.2024
Ovo je prva supruga Džeja Ramadanovskog: Znate je iz spota za pesmu „Ugasila si me“, a evo kako danas izgleda FOTO
Nova 17.01.2024
Sinoć je održana premijera filma "Nedelja" koji se bavi životom i radom pevača Džeja Ramadanovskog. Na crvenom tepihu pojavile su se brojne poznate ličnosti, a među njima našla se i Džejeva bivša supruga Nada. Nada se na premijeri „Nedelje“… »
„Za tobom ću plakati dok suze ne presuše“: Oglasio se otac tragično nastradale pevačice
Nova 17.01.2024
Andrijana Lazić poginula je u 28. godini u Dubaiju. Andrijana Lazić tragično je nastradala 10. januara u Dubaiju kada je pala sa 24. sprata zgrade. Njen otac Nebojša Lazić oglasio se ovim povodom i potvrdio tužne vesti. „Jeste, istina je. Istina… »
Ćerka Merime ostala bez majke, a sada i bez tetke "To je bila mamina sestra i bile smo mnogo vezane"
Kurir 17.01.2024
Nina Pavić, nekadašnja učesnica muzičkog takmičenja "Nikad nije kasno" i sestra po majci Merime Njegomir, preminula je prethodne noći nakon teške borbe sa opakom bolešću. Ovim povodom oglasila se Merimina ćerka Ljubica, koja je kroz suze… »
Otišla si među anđele: Otac tragično nastradale pevačice Andrijane Lazić se potresnim rečima oprostio od svoje ćerke…
Večernje novosti 17.01.2024
Mlada pevačica Andrijana Lazić stradala je u užasnoj tragediji koja se dogodila 10. januara u Dubaiju. Foto: Instagram/andrijanalazic Andrijana je smrtno stradala nakona pada sa 24. sprata. To je potvrdio i njen otac Nebojša Lazić. - Jeste, istina… »
Blic: Ovo je srpska pevačica koja je stradala u Dubaiju: Andrijana Lazić poginula u 28. godini nakon što je pala sa 24. sprata - rodom je iz BijeljineBlic: Otac pevačice (28) otkrio kada je Andrijana pala sa 24.: Sprata Tog dana ostavio potresnu poruku: "Sve se jutros promenilo, naši životi više nikada neće biti isti"još 7 povezanih
Švarceneger zadržan na aerodromu u Minhenu zbog luksuznog sata
Radio 021 17.01.2024
Holivudski glumac Arnold Švarceneger (76) zadržan je na aerodromu u Minhenu jer carinskoj kontroli nije prijavio luksuzni sat, objavili su nemački mediji. Bild je objavio fotografiju na kojoj se vidi Švarceneger sa dvojicom carinika. "Arni" je na… »
Lena Čolak uhvatila dečka u prevari, pa ostala s njom da pije viski! "Zovem ga u klubu i vidim da vraća telefon u džep"
Mondo 17.01.2024
Pevačica Lena Čolak otkrila je detalje iz privatnog života za koje javnost do sada nije znala. Pevačica Lena Čolak otkrila je detalje iz privatnog života za koje javnost do sada nije znala. Pevačica Lena Čolak progovorila je o bivšem dečku koji… »
Poznato stanje buduće kraljice nakon operacije Kejt Midlton morala da se operiše, kraljevska porodica sve držala u tajnosti
Alo 17.01.2024
Princeza Kejt Midlton juče je primljena u bolnicu zbog unapred planirane operacije. Supruga princa Vilijama, princeza Kejt Midlton, juče je primljena u bolnicu radi unapred zakazane operacije abdomena. Naime, Kejt je operisana, a kako je navedeno, na… »
Prvi karleušin muž nakon dužeg vremena u javnosti: Pojavio se na crvenom tepihu sa suprugom - Maša suva elegancija! Foto
Mondo 17.01.2024
Pored mnogobrojnih javnih ličnosti, na premijeri filma "Nedelja" pojavio se i Bojan Karić sa suprugom Mašom. Pored mnogobrojnih javnih ličnosti, na premijeri filma "Nedelja" pojavio se i Bojan Karić sa suprugom Mašom. Bojan Karić je ponovo aktuelan… »
Studija pokazala: Dužina prsta može da ukaže na psihološke poremećaje
Vesti online 17.01.2024
Da li ste hladnokrvni psihopata? Odgovor bi mogao da bude u vašim rukama. Istraživači u Kanadi analizirali su dužinu prstiju dobrovoljaca sa klinički dijagnostikovanim psihijatrijskim problemima kako bi utvrdili da li je psihopatija „biološki… »
Objavljena lista najlepših žena svih vremena: Na prvom mestu Živanšijeva muza
N1 Info 17.01.2024
Lista najlepših žena svih vremena sačinjena je samo po izgledu, bez obzira na njihov talenat. Lista koju je sačinio Ranker.com rangira žene samo prma njihovoj lepoti. Dakle ovde nije reč o njihovom glumačkom umeću. Ukoliko vas zanima talenat… »