Bez mnogo iznenađenja u Kupu Francuske: PSŽ spakovao četiri Orleanu, prošao i jedan niželigaš

Telegraf 20.01.2024  |  Telegraf.rs

L-Pu-an-Vele je izbacio Dankerk, što je jedini trijumf klubova ispod druge lige danas

Fudbaleri PSŽ-a ostvarili su očekivani plasman u osminu finala Kupa Francuske, pošto su na gostujućem terenu bez apsolutno ikakvih problema izbacili Orlean - 1:4 (0:1). Već do poluvremena je gost poveo preko Kilijana Embapea, koji je zatresao mrežu u 16. minutu, da bi potom uspeo da da gol i u 63. minutu sa penala. Do kraja je Embape dva puta bio asistent i to Ramosu u 73. minutu, a potom i Majuluu u 88. minutu, dok je počasni pogodak za domaćina dao Sen-Ruf u 86.