FA kup - Klopove suze, Liverpulova rapsodija i "petarda" u mreži Noriča za narednu rundu!

Sportske.net 28.01.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Liverpula plasirali su se u osminu finala FA kupa pošto su danas na svom "Enfildu" pobedili Norič rezultatom 5:2.

Bila je ovo prva utakmica nakon što je Jirgen Klop u petak saopštio da napušta klub na kraju sezone, te je u pravoj "liverpulovskoj" atmosferi, ekipa odigrala napadački i efikasno. Goleadu je otvorio Kertis Džouns, koji je već u 16. minutu iskoristio asistenciju MekKonela i glavom pogodio za 1:0. Ali, Norič je brzo uzvratio, pošto je u 22. minutu Gibson izjednačio na 1:1. Liverpul je takođe brzo postigao drugi gol, pošto je u 28. minutu Darvin Nunjez posle