Sferopulos posle drame u derbiju: "Jako je bitno što "vezujemo" pobede protiv Partizana, Jago nije doveden za startnu petorku, ali..."

Večernje novosti 28.01.2024
Sferopulos posle drame u derbiju: "Jako je bitno što "vezujemo" pobede protiv Partizana, Jago nije doveden za startnu petorku…

TRENER Crvene zvezde Janis Sferopulos nije mogoa da sakrije oduševljenje posle pobede crveno-belih u drugom abaligaško derbiju ove sezone - 88:86.

FOTO: M. Vukadinović Grčki stručnjak je na početku istakao da je ponosan na ekipu. - Jako sam ponosan kako smo igrali večeras. Igrali smo jako dobru utakmicu o početka. Mislim da smo u prvom poluvremenu odigrali najbolje poluvreme ove sezone upoređujući kvalitet protivnika. Do kraja treće četvrtine smo bili koncentrisani. Poslednjih pet minuta smo izgubili koncentraciju. Napravili smo neke greške. Dva puta smo dozvolili šuteve za tri poena, ofanzivno nismo odigrali