(Poluvreme) Barsa ozbiljno muči Zvezdu: Mlaka igra crveno-belih u odbrani olakšava posao Kataloncima!

Hot sport 02.02.2024

Moraće domaći da zategnu odbranu Košarkaši Crvene zvezde igraju meč 25. kola Evrolige na svom parketu protiv ekipe Barselone, a rezultat na poluvremenu je 32:45.

Prve poene na ovom meču je postigao Džabari Parker i to prelakim prodorom kroz odbranu crveno-belih, dok domaći nisu iskoristili dva uvodna napada. Posle skoro dva minuta bez pogotka, prvi koš na meču za Zvezdu postiže Jago. U prvom delu prve četvrtine Barsa je igrala izuzetno dobru odbranu na šta domaći nisu imali adekvatan odgovor. Nešto bolji odgovor je imala Zvezda u nastavku kada je Bolomoboj zakucavanjem uspeo da spusti prednost gostiju na 8:9, ali onda je