Кад не иде - ту је Лука! Јовић бомбастичним поготком разнео мрежу Фрозинонеа - ушао у игру, и после 60 секунди решио меч! Видео

Курир 03.02.2024
Кад не иде - ту је Лука! Јовић бомбастичним поготком разнео мрежу Фрозинонеа - ушао у игру, и после 60 секунди решио меч…

Фудбалери Милана победили су на гостовању Фрозионе резултатом 3:2 у склопу 23. кола Серије А, а човек одлуке био је српски нападач Лука Јовић! Први погодак на мечу постигао је Оливије Жиру у 17. минуту сусрета и довео госте у предност.

Радост росо-нера трајала је свега пет минута јер је судија свирао пенал после сумњиве сутуације у којој је Леао играо руком. Са "беле тачке" прецизан је био Соуле у 24. минуту и Фрозиноне долази до изједначења. Домаћини су у 65. минуту шокирали гостујући састав, али се Габиа седам минута касније побринуо да унесе неизвесност у саму завршницу меча. Српски нападач Лука Јовић је шансу добио у 80. минуту и после свега 60 секунди затресао мрежу ривала. Лука Јовић ГОАЛ