Luka Jović je milanov spasilac: Srbin ušao sa klupe i doneo pobedu "rosonerima" (video)

Večernje novosti 03.02.2024

SRPSKI fudbaler Luka Jović nastavio je sa sjajnim igrama za Milan. On je bio junak "rosonera" koji su kao gosti trijumfovali protiv Frozinonea sa 2:3 u 23. kolu Serije A.

FOTO: Profimedia Ušao je 26-godišnji napadač u igru u 80. minutu i samo minut mu je bio potreban da zatrese mrežu rivala. Taj gol se isposostavio kao pobedonosni. On se sjajno snašao nakon greške odbrane domaćeg tima. Šutirao je iz prve sa nekih šest metara i taj udarac nije uspeo da zaustavi Stefano Turati. ⚽️ GOAL! Jovic immediately scores and puts #ACMilan ahead! pic.twitter.com/eNgXN1S8L9 — SempreMilan (@SempreMilanCom) February 3, 2024 Joviću je ovo bio peti