Velika sramota očajne Zvezde u Podgorici: Budućnost u derbiju potpuno deklasirala ljutog rivala iz Beograda!

Kurir 05.02.2024

Košarkaši Crvene zvezde razbijeni su od Budućnosti u derbi meču 19. kola ABA lige - 84:62.

Neobjašnjivo - reč koja najbolje govori šta smo videli od Zvezde ove večeri u Podgorici. Posebno u drugom i poslednjem kvartalu. Nakon izjednačene prve četvrtine. Budućnost je sjajnom serijom početkom druge deonice stigla do "+13" - 31:18. Tu prednost je održvala do poluvremena i otišla na odmor sa dvocifrenom prednosću. Zvezda je dobro ušla u nastavak, prepolovila prednost domaćina, ali je Jogi Ferel brzo vratio dvocifrenu prednost domaćina. Potom je utakmica bila