Žakelj posle ubedljive pobede nad Zvezdom: "Oni su umorni, ali to nije naš problem"

Telegraf 05.02.2024  |  Telegraf.rs

Košarkaši Budućnosti su poprilično ubedljivo slavili protiv Crvene zvezde u Morači sa 84:62, čime su naneli i najteži poraz crveno-belima posle dugo vremena.

Reklo bi se i potpuno zasluženo, pošto je tim iz Crne Gore odigrao savršenu utakmicu. Nije imala Zvezda prilike u ovom meču da napravi preokret, dok je posle utakmice i trener Budućnosti Andrej Žakelj istakao da je ovo pobeda za njegove momke. - Čestitam momcima, bio je to taj pristup koji ja želim, da se bore i mislim da generalno prvo poluvreme nismo imali neki šuterski dan ili poluvreme, ali smo igrali korektnu odbranu. Mislim da svi ovi detalji koje smo