Štutgart dva puta vodio, ali ni to nije dovoljno protiv Ćabijevog Bajera, još korak do finala!

Sportske.net 06.02.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Bajer Leverkuzena plasirali su se u polufinale Kupa Nemačke pošto su večeras kao domaćini pobedili Štutgart rezultatom 3:2.

Gosti su poveli u dva navrata, ali se tim Ćabija Alonsa dva puta vraćao i potom preokrenuo u 90. minutu za plasman u polufinale. Već u 11. minutu gosti su poveli kada je Stiler bio asistent iz kornera, a Anton glavom pogodio za 0:1. Leverkuzen i pored primljenog gola nije odstupao od svoje napadačke igre, ali u prvom poluvremenu nije uspeo da dođe do izjednačenja. Ali, onda je usledilo znatno uzbudljivije drugo poluvreme. U 50. minutu Andrih je namestio loptu i sa