FA kup - Najbolji Čelsi ove sezone dao tri gola na "Vila parku" za narednu rundu!

Sportske.net 07.02.2024  |  Sportske.net

Fudbaleri Čelsija plasirali su se u osminu finala FA kupa pošto su večeras u ponovljenom meču razbili Aston Vilu na "Vila parku" rezultatom 3:1.

Ekipa Maurisija Poketina večeras je na "Vila parku" odigrala najbolju partiju ove sezone. Poketino je izveo snažan sastav, baš kao i Unaj Emeri, ali je od početka izgledalo da su gosti raspoloženiji i organizovaniji. Već u 11. minutu Madueke je proigrao Galagelra koji je pokupio povratni pas i pogodio za 0:1. Samo 10 minuta kasnije Čelsi je imao dva gola prednosti, nakon sjajne akcije koja je počela iz poslednje linije odbrane, lopta je stigla do Gusta, koji je u