Две особе ухапшене због подвођења девојака, расписана потрага за два мушкарца за која се сумња да су синови Петра Панића
Данас 09.02.2024 | Данас онлине

Полиција је по налогу Трећег основног тужилаштва у Београду ухапсила две особе, а за још две расписала потрагу због сумње да су извршили кривично дело Посредовање у вршењу проституције.
Како се наводи у саопштењу тужилаштва, ухапшени су В. С. и С. Л. за које постоји основана сумња да су заједно са браћом У. П. и М. П. починили ово дело. Браћа У. П. и М. П. су неколико часова пре хапшења напустила територију Србије, а како је више медија пренело у питању су синови Петра Панића Пане, бившег телохранитеља лидера Српске радикалне странке Војислава Шешеља, за кога се писало да је у кумовским односима са председником Србије Александром Вучићем.












