Kragujevčanima pripao duel "imenjaka": Nišlije uvele meč u dramu, domaći odoleli u finišu

Telegraf 11.02.2024  |  Telegraf.rs

Tim iz Šumadije nalazi se na osmom mestu na tabeli sa 26 bodova, dok je niški Radnički na 15. mestu sa 17 bodova

Fudbaleri Radničkog iz Kragujevca savladali su na domaćem terenu ekipu Radničkog iz Niša sa 3:2, u okviru 20. kola Superlige Srbije. Bio je domaći tim bolji tokom većeg dela susreta, ali su gosti uspeli da uvedu meč u dramu u finišu. Poveli su domaći u šestom minutu preko Sahlija, što je bio ujedno i jedini pogodak u prvih 45 minuta. Već na startu drugog poluvremena, u 47. minutu Vidosavljević, da bi isti igrač pogodio i 12 minuta kasnije. Ipak, uspeo je tim iz