Šta ovo bi?! Arsenal je tako razbio Vest Hem, da su od stida hiljade njegovih navijača "bežale" sa stadiona već na poluvremenu (VIDEO)

Večernje novosti 11.02.2024
Šta ovo bi?! Arsenal je tako razbio Vest Hem, da su od stida hiljade njegovih navijača "bežale" sa stadiona već na…

Fudbaleri Arsenala demolirali su ekipu Vest Hem junajteda rezultatom 0:6. Tako su nastavili pobedniči niz, pa je posle Liverpula, pao i gradski rival, i to u gostima.

FOTO: Tanjug/AP Od početka utakmice "tobdžije" su imale inicijativu. Ređali su se napadi, međutim nedostajala je završnica. Ali, nije to trajalo večno. Tako je bilo sve do 32. minuta kada je Vilijam Saliba načeo mrežu Areole posle kornera. Perfektan centaršut Deklana Rajsa direktno na Salibu - i to je bilo dovoljno za 1:0 (VIDEO). Foto: FOTO: Tanjug/AP POGLEDAJ GALERIJU Mreže su mirovale narednih devet minuta, a potom je krenula petominutna rapsodija ekipe