Drama u Dohi pripala Hrvatima: Srbija posle lavovske borbe poražena u četvrtfinalu Svetskog prvenstva!

Hot sport 13.02.2024

Jedna rovovska bitka u bazenu Vaterpolisti Srbije su poraženi u četvrtfinalu Svetskog prvenstva koje se igra u Dohi od reprezentacije Hrvatske rezultatom 15:13.

Jedna gladijatorska borba viđena je od prvog minuta susreta, kockasti su nešto bolje započeli duel te su početni nalet iskoristili sa stignu do 3:1. Do kraja četvrtine Srbija se konsolidovala i pogotkom Strahinje Rašovića na isteku prve deonice stigla je do poravnanja rezultata. Delfini na krilima Nikole Jakšića uspevaju da stignu do 7:5, ali su naši momci dopustili Hrvatima da do poluvremena stignu do izjednačenja 9:9. Jedna veoma tvrda treća četvrtina viđena je u