Partizan opet na čelu tabele: Petarda crno-belih protiv IMT-a, brine povreda Saldanje! (video)

Hot sport 17.02.2024

Jedna veoma dinamčina utakmica u Humskoj Fudbaleri Partizana su svom terenu u Humskoj 1 u okviru meča 21. kola Mozzart Bet Superlige Srbije savladali ekipu IMT-a rezultatom 5:2.

Od samog početka susreta gledali smo jedan dinamičan duel, prvo je Radočaj napravio odličan prodor po desnoj strani, ali je Marković to uspeo da zaustavi, a potom su i domaći uspeli da zaprete preko Severine. Upravo je Severina u 24. minutu uspeo da matira Gordića za prednost Partizana. Krilni napadač domaćina se odlično snašao iskosa i snažnim udarcem uspeo je da dovede svoj tim u vođstvo. Veliki peh za četu Igora Duljaja dogodio se par minuta nakon gola, pošto je