POLUVREME - Kanga sija u Pazaru, VAR prelomio u Zvezdinu korist posle čitave "večnosti"!

Sportske.net 17.02.2024  |  Sportske.net

Posle prvih 45 minuta derbija 21. kola Super lige Srbije Crvena zvezda kao gost vodi protiv Novog Pazara sa 2:0.

Najbolji akter prvog dela je vezista crveno-belih Gelor Kanga koji je postigao gol i upisao asistenciju. Utakmica na stadionu kraj Jošanice igra se bez prisustva publike. Prvi je zapretio Novi Pazar. Posle samo dva minuta igre bivši Zvezdin omladinac Nikola Karaklajić prošao je po levoj strani, ali je šutirao pored gola. Nije prošlo puno vremena, a gosti su uzvratili preko Pitera Olajinke, čiji je udarac zaustavio golman Pazara Nikola Mirković. To je bio samo