UŽIVO - Sudija nije video penal za Partizan, minut kasnije zvali su ga iz VAR sobe...

Sportske.net 17.02.2024  |  Sportske.net

Malo je nedostajalo da sredinom drugog poluvremena IMT izjednači u Humskoj, ali umesto 2:2, na semaforu je stajalo 3:1.

Mnogo sreće bilo je za Partizan u 64. minutu meča, kada je posle greške Kovačeviča lopta došla do Miloša Lukovića, a budući fudbaler Strazbura sa nekih 17 metara, iskosa sa leve strane pogađa prečku Partizanovog gola. Usledila je kontra crno-belih u kojoj je Kastiljo uputio udarac, a lopta je pogodila Lambulića u ruku. Sudija Stojanović najpre nije reagovao, ali tek kada su na drugoj strani gosti iznudili korner, dobio je poziv iz VAR sobe, pogledao snimak i -