Srbin kroji šampionsku trku u Premijer ligi! Petrović sa četiri odbrane šokirao Mančester siti (video)

Večernje novosti 17.02.2024

FUDBALERI Mančester sitija prekinuli su seriju od šest pobeda u Premijer ligi. "Građani" su remizirali na "Etihadu" sa Čelsijem - 1:1 u 25. kolu, a za to je dobrim delom "krivac" i Srbin - golman Đorđe Petrović.

FOTO: Tanjug/AP Izabranici Pepa Gvardiole poslednji put slast trijumfa nisu osetili 16. decembra kada su odigrali nerešeno sa Kristal Palasom (2:2), a sada im se to opet desilo. Što se ove utakmice tiče, gosti su bili ti koji su stigli do prednosti. Igrao se 42. minut kada je Rahim Sterling dobio loptu na levoj strani, sjajno se oslobodio Kajla Vokera i postigao gol protiv bivšeg kluba, Sitija: Krenuo je prvak u drugom poluvremenu na sve ili ništa kako bi stigao do