Tviter je čekao ovo - slavni fudbaler žestoko udario po srbinu! Gore društvene mreže: Jedna odluka Jovanovića razbesnela je Nemca!

Kurir 21.02.2024
Tviter je čekao ovo - slavni fudbaler žestoko udario po srbinu! Gore društvene mreže: Jedna odluka Jovanovića razbesnela…

Najbolji srpski sudija Srđan Jovanović našao se na žestokom udaru zbog penala koji je dosudio na meču osmine finala Lige šampiona između PSV i Borusije Dortmund.

Utakmica u Holandiji završena je rezultatom 1:1. Borusija je povela u 24. minutu preko Malena, a domaćin je do izjednačenja stigao u 55. minutu golom De Jonga sa bele tačke. Odmah nakon meča čuveni nemački fudbaler Mats Humels, koji je skrivio penal, na društvenoj mreži "X" žestoko je isprozivao srpskog sudiju Srđana Jovanovića, koji je nakon konsultacija sa VAR sobom odlučio da pokaže na belu tačku. "Tviter je čekao ovo, Tviter je dobio..." napisao je Humels i