Meštanin Gabrovca kraj Niša nije preživeo krađu svojih nadgrobnih ploča, preminuo dva dana kasnije: Nesvakidašnji slučaj potresao Nišlije FOTO
Nova 23.02.2024 | Autor: Miljana Isailović
![Meštanin Gabrovca kraj Niša nije preživeo krađu svojih nadgrobnih ploča, preminuo dva dana kasnije: Nesvakidašnji slučaj…](https://nstatic.net/651/35842651ovrduh.jpg)
Vlastimir Todorović (70) iz Gabrovca kraj Niša preminuo je samo dva dana nakon što su lopovi ukrali nadgrobne ploče sa spomenika koje su njegova supruga Mirjana i on podigli sebi za života.
Vlastimirov sin Marko kazao je za naš portal da je spomenik kompletno završen oko Nove godine. Već 12. februara su otkrili krađu ploča, a njegov otac je preminuo 14. februara. „Komšija koji je išao do groba svog oca javio nam je za krađu. Odmah sam izašao na groblje i pozvao policiju. Mislio sam da roditeljima ništa ne govorim o krađi da se ne bi uznemirili, međutim, dok sam čekao na groblju da policija završi uviđaj drugi komšija koji je čuo za to da su ploče