Partizan posle haosa slavio u Surdulici, Radniku poništen penal, sprečena tuča u završnici

Nova 24.02.2024  |  Autor: Strahinja Nikolić

Fudbaleri Partizana savladali su Radnik u Surdulici rezultatom 2:1 u utakmici 22. kola Superlige Srbije.

Strelci bili Svetozar Marković u 70. i Samed Baždar u drugom minutu nadoknade za Partizan, dok je jedini gol za Radnik postigao Damir Šovšić u četvrtom minutu nadoknade sa penala. Od samog početka utakmice bilo je jasno da crno-bele ne očekuje lak zadatak, Nemanja Tomašević je raspalio iz prve a lopta je otišla visoko preko prečke, potom je priliku imao i Samed Baždar ali se obrukao sa pet metara. Potom je Stefan Ranđelović prelepom paradom sprečio Bibrasa Natha da