Biser zvezdine fudbalske škole debitovao u Americi Mijatović odigrao prve minute za Njujork Siti (video)

Dnevnik 25.02.2024

Bivši napadač Crvene zvezde, Jovan Mijatović, debitovao je u dresu Njujork Sitija u prvom kolu MLS lige u kojem je njegov tim poražen u gostima od Šarlota sa 1:0.

Talentovani napadač ušao je u igru u 61. minutu, a za to vreme nije uspeo da uputi šut ka golu i utiče na rezultat svog tima. Kada je o samom meču reč, pobedu domaćinu je doneo Francuz Adilson Malanda koji se odlično snašao posle korenera i doneo sva tri boda svim timu. Kada je reč o ostalim srpskim internacionalcima na ovom meču Nikola Petković je presedeo ceo susret na klupi za rezerve, dok Strahinja Tanasijević nije bio u protokolu. Welcome to @MLS, Jovan 🇷🇸👋